Hakkımızda

1975 Yılında Murat Doğrama adı altında kurulan firmamız, 1980 yılında Çokyaşa Mobilya  ünvanı altında faaliyetine devam etmiştir. Kurucusu Cevdet Çokyaşa Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesinin il, ilçe ve köylerinde ahşap doğrama ve mobilya imalat hizmetlerinde faaliyet göstermiştir. 1996 yılında taleplerin artmasıyla büyük atılımlar için İstanbul Avcılar ilçesinde 300m2’lik alan üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir.
 
2007 yılından itibaren babadan oğula geçiş yaparak Çokyaşa Orman Ürünleri ünvanı altında başta Trakya, İç Anadolu ve Marmara bölgesine hizmet vererek hızla büyümeye devam etmekte, özellikle İstanbul’da kapı - melamin (duvar kaplama paneli ) yaparak faaliyet alanını genişletmektedir. 
 
Çokyaşa Orman Ürünleri’nin hedeflerinden bir tanesi istihdamı arttırmak, ülke ekonomisinde kendine yer edinmek  ve rekabet gücünü üst boyutlara taşıyacak projeleri imza atmaktır.
 
Misyonumuz; sektörün getirmiş olduğu yenilikleri sizden gelen talepler doğrultusunda pazara sunmak ve  kendini tüm dünyada ve Türkiye’de ispatlamış sağlam markalarıyla kaliteyi tüm dünyayla aynı anda sizlere sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır
 
Vizyonumuz; kalite standardımızı her zaman en üst seviyede tutarak, müşterilerimizden gelen ilgi ve memnuniyetin verdiği cesaret ve özgüven ile her geçen gün bir adım daha ileriye götürmektir…